قوانین و مقررات

به فروشگاه اینترنتی دَلْوْ خوش آمدید. لطفا قبل از هرگونه ثبت سفارش و خرید از وبسایت دَلْوْ قوانین وضوابط این فروشگاه را مطالعه کنید. قوانین کلی این فروشگاه مطابق و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران ،قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد. بازدید،عضویت وخرید شما از این وبسایت به منزله پذیرش این قوانین بوده و عدم رعایت آن ازطرف کاربر یا فروشگاه قابل پیگیری قانونی می باشد.

این قوانین در فواصل زمانی مشخص به روزرسانی می شوند و از شما می خواهیم قبل از هر اقدام آن را مجددا مطالعه فرمایید. سپاس که برای تجربه ی خریدی امن و مطمئن همراه ما هستید.

قوانین و شرایط فروشگاه اینترنتی دَلْوْ :

رعایت حریم خصوصی

 • فروشگاه اینترنتی دَلْوْ خود را موظف به حفظ اطلاعات کاربران می داند و این اطلاعات را در اختیار سایر اشخاص حقیقی و حقوقی قرار نخواهد داد و همینطور از طریق بهترین شیوه های رمزگذاری ، شما را در خریدی ایمن و مطمئن همراهی می کند.
 • از شما کاربران عزیز خواهشمندیم از اطلاعات کاربری خود محافظت کنید و آن را در اختیار سایر افراد قرار ندهید.
 • در صورت ارسال هرگونه پیام مبتذل و توهین آمیز و مغایر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران ، دسترسی کاربر مربوطه به این فروشگاه قطع خواهد شد.
 • هرگونه استفاده از محتوا، تصاویر و فیلم ها و مطالب منتشر شده در وبسایت دَلْوْ بدون کسب اجازه کتبی از این مجموعه پیگرد قانونی دارد.

خرید و ارسال سفارش

 • ارسال کالا تنها به آدرس و مشخصات درج شده توسط مشتری انجام می گیرد . در هنگام ثبت سفارش و تکمیل اطلاعات جهت ارسال کالا ، اطلاعات شخصی خود نظیر نام و نام خانوادگی گیرنده ، شماره تماس ، آدرس پستی و کدپستی را صادقانه، صحیح و بادقت وارد نمایید ، در غیر اینصورت سفارش شما قابل پیگیری و تحویل نیست و تبعات آن به عهده مشتری است.
 • کاربر باید دقت داشته باشد که سفارش او فقط در صورتی ثبت می شود که مراحل خرید را نهایی و تکمیل کرده باشد در غیراینصورت کالای مورد نظر بعد از40 دقیقه توسط سیستم از سبد خرید مشتری حذف خواهد شد.
 • فروشگاه دَلْوْ می تواند جهت رفع نقص اطلاعات و سفارشات ثبت شده و فرآیند ارسال با مشتری تماس بگیرد.
 • کاربر می تواند در هر ساعت از شبانه روز خرید خود را از فروشگاه اینترنتی دَلْوْ انجام دهد.
 • ساعات کاری فروشگاه جهت پاسخگویی به مشتریان و روند ارسال کالا در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 5 بعدازظهر و در روز پنجشنبه از ساعت 9 صبح تا 1 بعدازظهر می باشد.
 • کلیه سفارشات از طریق پست و طی 3 تا 5 روز کاری به دست مشتریان می رسد. واضح است که فرآیند ارسال ممکن است به دلیل مناسبت های ملی و تعطیلات رسمی و یا وقوع اتفاقات ناگهانی نظیر تعطیلی ادارات دچار تغییر شود، فروشگاه دَلْوْ هرگونه تغییری در فرآیند ارسال را به مشتری اطلاع خواهد داد.
 • وبسایت دَلْوْ این حق را برای خود محفوظ می دارد که تمامی اطلاعات مرتبط با محصولات این فروشگاه نظیر ویژگی ها و نام و قیمت محصولات را هر زمانی بدون اطلاع رسانی تغییر دهد.
 • فروشگاه اینترنتی دَلْوْ تمام سعی خود را می کند اطلاعات وارده برای هر محصول درست و دقیق ثبت شود، با توجه به حجم بالای محصولات ارائه شده در این فروشگاه ، احتمال خطا و اشتباه در وارد کردن اطلاعات هر محصول (مشخصات و مبلغ و …) از طرف همکاران ما وجود دارد و در صورت وقوع خطا از طرف وبسایت ، این فروشگاه می تواند سفارش مربوطه را لغو و هزینه پرداختی را به حساب بانکی مشتری بازگرداند و کاربر با توجه به مطالعه و پذیرش قوانین و مقررات وبسایت نمی تواند ادعایی در این مورد داشته باشد.

شرایط تحویل و استرداد کالا

 • مشتری موظف است تمام اطلاعات و توضیحات مرتبط با محصول را به دقت مطالعه و بررسی نماید و سپس اقدام به ثبت سفارش نماید، چنانچه درخواست استرداد به دلیل بی توجهی مشتری به توضیحات محصول (رنگ،ابعاد،جنس و…) بوده باشد، کالا قابل استرداد نمی باشد.
 • تحویل کالا فقط باید توسط خود مشتری صورت گیرد و مشتری موظف است هنگام تحویل کالا از صحت و سالم بودن آن اطمینان حاصل نماید. چنانچه در فرآیند ارسال ، کالا دچار خرابی یا شکستگی شده باشد ، مشتری موظف است فوراً (حداکثر تا 48 ساعت) خرابی کالا را به پشتیبانی مجموعه دَلْوْ اطلاع دهد و با هماهنگی پشتیبانی مجموعه اقدام به استرداد کالا نماید. در اینصورت بنابر درخواست مشتری ، کالا مجدداً برای ایشان ارسال می گردد و یا هزینه کالا به حساب ایشان بازگردانده می شود.
 • در صورت وجود مغایرت آشکار در ویژگی ظاهری یا مشخصات کالای ارسال شده با اطلاعات درج شده محصول در وبسایت ، مشتری موظف است این موضوع را حداکثر تا 48 ساعت بعد از تحویل کالا به کارشناسان ما اطلاع دهد و پس از بررسی ، هماهنگی های لازم جهت استرداد کالا و بازگشت وجه صورت گیرد. واضح است که اندکی مغایرت در رنگ و اندازه محصول به دلیل دستساز بودن محصولات و همینطور امکان اختلاف رنگ در اثر نمایش در صفحه نمایش های مختلف ، شامل این مورد نمی شود.
 • در صورت تایید بازگشت وجه از جانب فروشگاه اینترنتی دَلْوْ و پس از استرداد کالا توسط مشتری و اعلام شماره کارت یا حساب ، هزینه طی 1 تا 3 روز کاری برگشت داده خواهد شد.

همه تلاش مجموعه دَلْوْ فراهم کردن تجربه ی خریدی امن ،راحت ، مطمئن و دلنشین برای شما عزیزان است و طبیعتاً هر کسب و کاری در مسیر رشد خود با اشتباهات ،خطاها و کاستی هایی همراه خواهد بود. ما همواره از پیشنهادات و انتقادات شما برای بهبود خدمت رسانی این مجموعه استقبال خواهیم کرد.